Güncel Haberler

Simge Sağın’dan bomba ‘aşk’ açıklaması! ‘Denemeler oldu ama…’

Ünlüler dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Simge Sağın, YouTube'da yayınlanan 'Sıra Bizde' programına konuk oldu.

Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Simge Sağın, aşk ilanıyla gündem oldu. Simge Sağın; “Sevgilim yok. Uzun zamandır bekarım. Birkaç girişimde bulundum ama sonunda yalnızlığın daha iyi olduğuna karar verdim.” açıklamasıyla dikkat çekti.

'NE İSTERSEM…'

Son dönemde arkadaş sayısının azaldığını belirten Sağın, “Artık ne istemediğini bilen bir kadınım. Kendim için iyi olan her şeyi yapıyorum. Son yıllarda insan ilişkilerim çok azaldı.

simge 2

İnsanlar her zaman bir şeyler isterler ama hiçbir şey vermek istemezler. Ancak hayatta vermek ve almak arasında bir denge bulmanız gerekir. Bu yoksa ben yokum. İstediğim şeyi, nerede rahat hissediyorsam onu ​​yaparım. “Son derece mutluyum” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Estetiğiyle günün düzeni oldu!  Son pozları ortalığı karıştırdı Estetiğiyle günün düzeni oldu! Son pozları ortalığı karıştırdı
Gençliğin sırrını açıkladı!  Gençliğin sırrını açıkladı! “Donmuş odada…”
Ödül gecesi stiliyle adından söz ettirdi!  'Dilimlenmiş biber dolması gibi'Ödül gecesi stiliyle adından söz ettirdi! 'Dilimlenmiş biber dolması gibi'

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş