Güncel Haberler

YouTube’dan deepfake videolara yeni önlem: Artık kolayca kaldırtabilecek!

YouTube, yapay zeka ile oluşturulan videoların olumsuz etkilerini en aza indirmek için platformuna bazı yeni önlemler getirdiğini duyurdu. Şirket, kullanıcıların artık kendilerini taklit eden deepfake içeriğin platformdan kaldırılmasını talep edebileceklerini duyurdu.

KULLANICILAR PLATFORMDAN KALDIRABİLİR

Bu kapsamda kullanıcılar, YouTube'un gizlilik şikayet formuna eklenen yeni bir bölüm aracılığıyla yüzlerini, vücut hareketlerini ve sesini taklit eden deepfake içerikleri platformdan kaldırabilecek.

Yeni politikasının tamamen veya kısmen yapay zeka ile oluşturulmuş, insanları yanıltabilecek içerikleri kapsayacağını söyleyen YouTube, herhangi bir yayından kaldırma talebinin herhangi bir işlem yapılmadan önce dikkatle inceleneceğini söylüyor.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Her detayı dehşet verici... Ona içki içirdiler: Sırayla tecavüz ettiler!  Bu videoları yaymaya çalıştığında...Her detayı dehşet verici… Ona içki içirdiler: Sırayla tecavüz ettiler! Bu videoları yaymaya çalıştığında…
AVM'de küfür ederken peçesini açıp yumruk attı.AVM'de küfür ederken peçesini açıp yumruk attı.
İmamoğlu'ndan mülteci sayısına ilişkin bakanlığa yanıt: Bazıları rakam veriyor ama onlar da inanmıyorİmamoğlu'ndan mülteci sayısına ilişkin bakanlığa yanıt: Bazıları rakam veriyor ama onlar da inanmıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş