Güncel Haberler

Belaruslu ünlü top modele Türkiye’de büyük şok! Valizini açınca neye uğradığını şaşırdı

Miss Belarus seçilen ve aynı zamanda top model olan Polli Cannabis (26), ülkesinin başkenti Minsk’e gitmek üzere 17 Kasım’da Fransa’nın Nice kentinden İstanbul Havalimanı’na geldi. Uçuş öncesinde biletini ve bagajını kontrol ettiren Cannabis, Belavia Havayolları’nın B2786 sefer sayılı uçağıyla saat 23.45 sıralarında ülkesine döndü.

İKİ HAVALİMANINDA ŞİKAYET ETTİ

4,5 saatlik uçuşun ardından Minsk Havalimanı’na inen Belaruslu güzel, çantasını kontrol ettiğinde şok oldu. Pırlanta küpelerinin ve kolyelerinin bulunduğu mücevher kutuları çantasında kalmamıştı. Hırsızlık suçlamasıyla havalimanı polisine giden Polli Cannabis, şikayette bulundu.

44b7d63d42dd63de24eda36fcdff8f99

Minsk Havalimanı’nda yapılan incelemelerden sonuç alınamayınca esrarın 22 Kasım’da İstanbul’a geldiği, hırsızlığın uçuştan önce meydana gelmiş olabileceği ihtimali üzerinde durulduğu belirtildi. Esrar, İstanbul Havalimanı Polis Karakolu’na giderek aynı gerekçeyle bir kez daha şikayette bulundu.

1f25ad0e7ee5624da7cd27e39e51bf70

“VALİZİN KİLİTLERİNİN YANLIŞ YERDE, YANLIŞ YÖNDE OLDUĞUNU GÖRDÜM”

Belaruslu güzel, kaza günü uçuşla ilgili yaşadıklarını şöyle anlattı:

337dbf5bce7f65a025eca28dae38c41d

“İstanbul Havalimanı’nda uçağa binerken bir görevli geldi ve ‘uçağın dolu olduğunu, kabinde yeterli yer olmadığını ve el bagajının uçağın bagajına yüklenmesi gerektiğini’ söyledi. bağışta bulundu.” yanımda getirdiğim küçük bir çantayı memura verdim. Minsk’e gittim.” Geldiğimde bavulun kilitlerinin yanlış yerde ve yanlış yönde olduğunu gördüm. Bavulun kapağını açtığımda mücevher kutularından biri eksikti. Bavulun içinde başka bir kutu daha vardı. , ancak küpe, kolye veya kolye yoktu.Polise başvurdum, soruşturma başlattılar.Bana sadece Belarus tarafını araştırabilecekleri söylendi.Belarus polisinin yaptığı soruşturmada herhangi bir duruma rastlanmadığı bildirildi. Minsk havaalanında olumsuz. Ben de İstanbul’a geldim. Tekrar şikayette bulundum. Güvenlik kamerası görüntülerine bakıldı ama henüz sonuç yok. İstediğim sadece mücevher değil; Havaalanları güvenli yerler olmalı Diğer yolcular mağdur olmasın böyle olaylar.İstiyorum.Bir acentenin uçuştan önce veya sonra valizinizi açıp sizden bir şey çalması inanılır mı?Onun uçuştan önce İstanbul’da çalındığını düşünüyorum. “Bir avukat tutup bu işin sonuna kadar takipçisi olacağım.”

7a7236239a7777f5761303c9078a1cac

HEM MADDİ HEM MANEVİ DEĞERİ VAR

Polli Cannabis, çalınan mücevherlerin piyasa değerinin 20 bin euro civarında olduğunu belirtti. Çalınan takıların kendisi için maddi olduğu kadar manevi değerinin de olduğunu söyleyen ünlü süpermodel, olaydan dolayı büyük üzüntü duyduğunu da dile getirdi.

045234de6660fc9c00d8f38555c9aa1c

Öte yandan Belaruslu güzelin şikayeti üzerine İstanbul Havalimanı Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis ekipleri olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

11a7ea3fb8b9f514a627dd26ebe78fb5

DHA

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Deprem anında... O özellik dikkat çekti!  4 tarafta 32cm hareket edecekDeprem anında… O özellik dikkat çekti! 4 tarafta 32cm hareket edecek
Kurşun geçirmez, kısa mesafe yarışlarında rakipsiz... Ama bu bir kamyonet!  Sunumu Kurşun geçirmez, kısa mesafe yarışlarında rakipsiz… Ama bu bir kamyonet! Tesla’nın “yeni oyuncağı” Cybertruck’la tanışın
Canlı yayının arka planında skandal harita gösterildi!Canlı yayının arka planında skandal harita gösterildi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking