Güncel Haberler

İYİ Partili Vural da İmamoğlu’nu hedef aldı: ‘Tavşan tuzağıyla bozkurt avlanmaz’

CHP’nin işbirliği teklifini reddeden İYİ Parti’nin yerel seçimlere kendi adaylarıyla gireceğini açıklamasının ardından iki parti arasında artık barış kalmadı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ı hedef alarak, “İkisi de korktu ve halkın isteklerini kabul etmedi” diyerek tartışmayı alevlendirdi.

Akşener’in kendisiyle ilgili sözlerine yanıt veren İmamoğlu, “Ben söyleyeceğimi söyledim. O defteri kapattım. Dört gözle bekliyorum. Şu anda duruşmayla ilgili söyleyecek başka bir şeyim yok. Eski dost düşman olmaz” dedi. Artık küçük detayları konuşmayı doğru bulmuyorum” dedi.

‘OYUN AÇIKLANMIŞTIR, KOPYASINA BAKIN’

İmamoğlu’nun partideki son hedefi ise İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Oktay Vural oldu.

Vural X, hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Senden kendi işine bakmanı istiyorum. Kurumların bir kararı varken bu sorunu aşmaya çalışmanıza gerek yoktu. Detayların önemli olduğu söyleniyor. Demokrasinin kurumlarına ve vazgeçilmez kurallarına saygı göstermeyenlerin demokrasimize, millet iradesine ve geleceğimize hiçbir faydası olmayacaktır. Oyun açıklandı. Şimdi bu tuzaktan kurtulmaya çalışın. Resme gerçek tarafından bakın… Böyle bir yağma yok… Bozkurt, tavşan tuzağıyla avlanmaz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking