Güncel Haberler

Kurultayın en dikkat çekici anı! Selvi Kılıçdaroğlu Özgür Özel’i uyardı

CHP’liler yeni liderlerini seçmek için Ankara’da toplandı. Diğer adayların seçimlerden çekilmesiyle birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Grup Başkanı Özgür Özel arasında zorlu bir yarış çıktı.

YÜKSELEN KAN BASINCI

Saat 10.00’da başlayan kurultayda her iki partinin taraftarları da sürekli tezahürat yaptı. Özellikle adayların konuşmaları sırasında atılan sloganlar zaman zaman gerilimi artırdı.

sel33

SÖZLEŞMEYE İZ BIRAKAN ANI

Oylama başlamadan önce adaylar konuşmalarını yaptı. Özgür Özel, konuşmasını bitirdikten sonra sahneden ayrılırken olağanüstü anlar yaşandı. İlk olarak Kemal Kılıçdaroğlu ile el sıkışan Özel, oturmadan önce Selvi Kılıçdaroğlu ile de el sıkıştı. O sırada Özel’in kulağına eğilen Selvi Kılıçdaroğlu, Özgür Özel’i uyararak, “Bağırmanız hoş değil” dedi.

Günün önemli manşetleri
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
CHP seçimi ikinci tura kaldı!  Oylama sırasında gönderilen kısa mesajlar kaosa neden olduCHP seçimi ikinci tura kaldı! Oylama sırasında gönderilen kısa mesajlar kaosa neden oldu
Dışişleri Bakanlığı'ndan kör açıklama!Dışişleri Bakanlığı’ndan kör açıklama!
Tutuklama talebiyle adliyeye getirilen Dilan Polat, ifadesi sırasında bayıldı.Tutuklama talebiyle adliyeye getirilen Dilan Polat, ifadesi sırasında bayıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking