Güncel Haberler

Samsunspor Kulübü, Galatasaray maçı sonrası yapılan yorumlara tepki gösterdi!Galatasaray

Samsunspor, 2-0 mağlup olduğu Galatasaray maçının ardından sosyal medyada çıkan yorumlara sert tepki gösterdi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Dün oynanan Galatasaray A.Ş maçı sonrasında kulübümüze ve camiamıza zarar vermek amacıyla sosyal medyada bilinçli ve sistemli, haksız ve amacı aşan çirkin ithamlarda bulunuldu.

Şunu bilinmelidir ki; Tüm oyuncularımız Kulübümüz için değerlidir. “Samsunspor forması kutsaldır” ve Kulübümüz Atatürk’ün armasını ve değerlerini temsil etmektedir. Bu bilinçle formamızı giyen sporcularımız yarışarak Kulübümüzün değerlerini sahaya yansıtmaktadır.

Her zaman “temiz ve adil” futbolu destekleyen Başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım, Samsunspor’da olduğu sürece hiçbir sporcumuzun futbol dışı faaliyette bulunamayacağını, rakibe iltifat edemeyeceğini söylüyor; Bu kurallara uymayanlar hakkında gerekli işlem yapılacaktır.

Başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım’ın da belirttiği gibi, “Samsunspor’a gelen sporcular yetenekleriyle gelecekler ve karakterleri ile bu kulüpte kalacaklardır”.

Geçmişi temiz olan Şerefli Samsunspor Kulübü ve Camiası, maç ve rakip seçmez, herkese karşı her zaman aynı mesafeyi korur.

“Çamur at, iz bırak” mantığıyla hareket edin; Avukatlarımız, şike, teşvik veya satış teklifinde bulunan kişiler ve sosyal medya hesapları hakkında gerekli hukuki işlemleri başlatmıştır.

Kulübümüze ve oyuncularımıza yönelik bu haksız ve çirkin suçlamalar ve sosyal medya operasyonları karşısında; Camiamızı ve tüm taraftarlarımızı oyuncularımıza ve Atatürk armasına destek olmaya davet ediyoruz. Bu uzun bir yol, birlikte başaracağız!”

Bu içerik Cansu Akalp tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Süper Lig'de Giallo-Blu yine zirvede!Süper Lig’de Giallo-Blu yine zirvede!
Cengiz bizi suskun bıraktı, rekora imza attı!Cengiz bizi suskun bıraktı, rekora imza attı!
Boey oynadı, Bayern kazandı!  harika istatistiklerBoey oynadı, Bayern kazandı! harika istatistikler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking