Güncel Haberler

Yahya Üstün duyurdu: THY’nin 130 ülkedeki 347. durağı Denver

Türk Hava Yolları Basın Danışmanı Yahya Üstün, Türk Hava Yolları'nın (THY) 130 ülkedeki 347. varış noktasının ABD'nin Denver kenti olduğunu açıkladı.

SEYAHAT SAYISI 4'E ÇIKACAK

Türk Hava Yolları (THY), 130 ülkedeki 347. destinasyonu Denver'a haftada 3 sefer düzenleyecek ve 9 Temmuz'dan itibaren uçuşlarını haftada 4'e çıkararak İstanbul Havalimanı'na her yıl binlerce ziyaretçi getirecek. Denver, böylece her iki ülkenin turizm ve ticaret hacimlerini artırarak destek sağlıyor.

BİLET FİYATI 787 $'DAN BAŞLIYOR

THY, açılışa özel fiyatlarla gerçekleştireceği seferlerini İstanbul Havalimanı-Denver Uluslararası Havalimanı güzergahında gerçekleştirecek.

3 Temmuz 2024 tarihine kadar alınacak biletlerle 20 Temmuz 2024 tarihine kadar İstanbul'dan Denver'a 787 ABD dolarından başlayan fiyatlarla yolculuk mümkün olacak.

Kampanya kapsamında geçerli olan fiyatlar, THY'nin resmi internet sitesinden satın alınan biletler için geçerli olacaktır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Arabaya kurşun yağdırdılar!  Yaralılar varArabaya kurşun yağdırdılar! Yaralılar var
Türk Silahlı Kuvvetleri personeliyle ilgili yasa tasarısı kabul edildiTürk Silahlı Kuvvetleri personeliyle ilgili yasa tasarısı kabul edildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Kralı ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Kralı ile görüştü

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş