Güncel Haberler

Başkan Deveciler, Öğretmenler Mahallesi’nde Hemşehrileriyle Buluştu – GÜNDEM

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Burhaniye Belediye Meclis Adayı adayları ile birlikte öğretmenler semtinde hemşerileriyle bir araya geldi.

Başkan Deveciler ve ekibi, Öğretmenler Mahallesi’ndeki kafelerde hemşehrileriyle buluşarak, ziyaretlerini Yavuz Kafe’de sürdürdü.

Mahalle sakinleri tarafından büyük ilgiyle karşılanan Başkan Deveciler, şunları söyledi: “Sosyal camiada örnek bir belediye olduk. Belediyemizdeki Ferit Çakıroğlu Sağlık Merkezimizde vatandaşlarımıza ücretsiz sağlık hizmeti veriyoruz. Açtığımız sağlık merkezinde günde yaklaşık 300 hasta tedavi görüyor.

Yakın zamanda sağlık merkezimize laboratuvarımızı da ekleyeceğiz. Ayrıca vatandaşlarımız kan ve idrar tahlili gibi sağlık hizmetlerinden de ücretsiz yararlanabilecek. Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve vatandaşlarımızın yararına hizmet edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. ” dedi.

“Burhaniye’yi değiştir ve geliştir” diyerek Burhaniye’ye vizyon katacak çalışmalarını vatandaşlarla paylaşan Başkan Deveciler ve ekibi, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking